Facebook

Ledvance Truck zawitał do Warszawy

9 czerwca 2017 roku przy hurtowni elektrycznej Kabis w Warszawie odbył się road show marki Ledvance. W mobilnej ciężarówce prezentowane były najnowsze rozwiązania oświetleniowe.

Ledvance Truck posiada powierzchnię zaledwie 11 m2, jednak zmieszczono w nim najważniejszy asortyment marki, nowości i innowacje. W trakcie spotkania pokazywane były źródła światła LED, oprawy LED do wbudowania, nabudowania, reflektory, oprawy liniowe, ścienne, sufitowe, zewnętrzne, systemy sterowania oświetleniem.

Ledvance Truck podróżuje po całej Europie

Szklane lampy LED typu retrofit, dostępne w wielu klasycznych kształtach, dzięki szklanej bańce, metalowemu trzonkowi i technologii „pręcików LED” wyglądają niemal identycznie jak tradycyjna żarówka ze skrętką zbudowaną z wolframu. Oprócz standardowych wersji o ciepłobiałej barwie światła (2700 K) w sprzedaży dostępne są również modele o chłodniejszej temperaturze barwowej (4000 K) zarówno w matowej, jak i przezroczystej bańce.

LED Retrofit Classic A 60 Fil

Gama produktów typu „Downlight” została uzupełniona kilkoma modelami – nowe typy wytwarzają do 3500 lumenów przy mocy do 35 W i temperaturach barwowych wynoszących 3000, 4000 lub 6500 K. Można je również ściemniać za pomocą regulatorów DALI. Asortyment opraw typu „Spot” zyskał kilka nowych modeli w wersjach z białymi lub srebrnymi obudowami ze szczotkowanego aluminium. Innymi nowymi produktami w tej rodzinie są ogniotrwałe modele charakteryzujące się czasem odporności na ogień wynoszącym 90 minut i stopniem ochrony IP65.

Oprawy Ledvance Floodlight LED

Ledvance Panel LED

Do kwadratowych obudów opraw typu „Panel LED” wprowadzono praktyczne ramki do montażu natynkowego. Oferta obejmuje również dodatkowe lampy do sufitowego montażu zwieszakowego. Naświetlacze LED w połączeniu z czujnikiem PIR do wykrywania ruchu i światła dziennego w porównaniu z tradycyjnymi naświetlaczami z żarówkami halogenowymi obniżają koszty związane ze zużyciem energii nawet do 90%.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas