Facebook

Poznaliśmy najlepszych rowerzystów branży elektrotechnicznej

13 sierpnia w Dziwiszowie, Podczas VIII etapu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, zostały rozegrane amatorskie Mistrzostwa Polski Branży Elektrotechnicznej w Maratonie MTB 2017. W wyścigu startowali pracownicy i właściciele firm bezpośrednio związanych z branżą elektrotechniczną: elektrycznych i elektroinstalatorskich, producentów elektrotechniki i automatyki przemysłowej, projektujących i wykonujących instalacje elektrotechniczne, dystrybutorów elektrotechniki, itp.

Podczas górskiego wyścigu rowerzyści musieli poradzić sobie ze zboczem Łysej Góry. Trasa mega, na której rozgrywała się walka o mistrzostwo w branży, liczyła aż 42 kilometry długich, morderczych podjazdów i stromych zjazdów.

Magdalena Janczura, jedyna z pań, która reprezentowała branżę elektrotechniczną podczas mistrzostw.Magdalena Janczura, jedyna z pań, która reprezentowała branżę elektrotechniczną podczas mistrzostw

Fundatorem nagród na mistrzostwach była Grupa Topex, która ufundowała bogato wyposażone skrzynki narzędziowe Neo Tools.

W górskich zmaganiach w Dziwiszowie wzięło udział 42 amatorów klasyfikowanych w branży elektrotechnicznej. Ogółem w maratonach Grand Prix Kaczmarek Electric MTB bierze udział przeszło 200 osób związanych zawodowo z branżą elektrotechniczną.

Statuetki i nagrody dla zwycięzcówStatuetki i nagrody dla zwycięzców

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas