FacebookGoogle+

Medcom buduje nowy zakład i centrum B+R

Jeszcze w tym roku Medcom uruchomi nowoczesny wielofunkcyjny obiekt produkcyjno-szkoleniowy. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowej siedziby i ma wymiar strategiczny dla dalszego rozwoju spółki na polskim i światowych rynkach.
W budynku znajdzie się m.in. nowa hala produkcyjna pozwalająca podwoić moce wytwórcze oraz nowoczesne centrum badań i rozwoju. Medcom przygotowuje się również do planowanego wzrostu zatrudnienia. Poszukiwani będą m.in. inżynierowie energoelektronicy i mechanicy oraz technicy produkcji. W ciągu trzech najbliższych lat liczba pracowników Medcom może wzrosnąć nawet o 50%. Ostateczna skala wzrostu zatrudnienia będzie zależeć m.in. od dynamiki rozwoju firmy oraz liczby realizowanych zamówień.
W nowym wielofunkcyjnym obiekcie będzie również działać centrum szkoleniowo-laboratoryjne, w którym prowadzone będą zajęcia na studiach podyplomowych Energoelektronika – nowym kierunku, który Medcom uruchamia w październiku bieżącego roku wspólnie z Politechniką Warszawską.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas