Facebook

TIM z nagrodą „Digital Champions 2017”

Firma TIM otrzymała nagrodę główną „Digital Champions 2017” w kategorii „cyfrowa transformacja”. Konkurs stanowi element konferencji „Digital Champions”, a jego organizatorem była Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Czwarta edycja konferencji odbyła się 22-23 listopada 2017 roku w warszawskim kampusie Google.

Do konkursu w czterech kategoriach (Cyfrowy produkt/usługa, Cyfrowa transformacja, Cyfrowy ekosystem, Osobowość cyfrowego biznesu) zgłoszono łącznie 50 firm i osób. TIM starał się o nagrodę za „Cyfrową transformację”, która – jak napisali organizatorzy – jest przyznawana: „za skuteczne wykorzystanie innowacyjnych modeli biznesowych wykorzystujących koncepcję “API Economy”. Za stworzenie i rozwój ekosystemu biznesowego wykorzystującego platformy usług cyfrowych i współdzielenie danych aby wytworzyć, dostarczyć klientom i skutecznie zmonetyzować innowacyjne usługi/produkty”.

Zgłoszenia dokonało Divante – partner technologiczny i koncepcyjny TIM SA przy tworzeniu i udoskonalaniu e-sklepu TIM.pl. Przedmiotem zgłoszenia była zmiana modelu biznesowego TIM-u i wybranie e-commerce jako dominującego kanału sprzedaży.

Na zdjęciu od lewej: Anna Staszewska – Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Michał Kostrowicki – TIM SA, Borys Stokalski – prezes PIIT, prof. Piotr Płoszajski – przewodniczący kapituły konkursu „Digital Champions 2017”. Fot. Materiały prasowe PIIT – Gala Konkursu Digital Champions 2017

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas