FacebookGoogle+

Sterownik Central Smart Lighting Controller

Sterownik Central Smart Lighting Controller firmy Microsens pełni funkcję wieloportowego źródła prądu stałego dla maksymalnie 24 indywidualnie sterowanych lamp LED.

Za pośrednictwem standardowych kabli miedzianych każda z lamp ma do dyspozycji moc sięgającą 50 W na lampę. Zintegrowany regulator dba o równomierne generowanie światła i przyciemnianie bez migotania. Cztery kablowe wejścia magistrali umożliwiają podłączenie czujników ruchu i obecności. Z systemem można też bezprzewodowo zintegrować wyłączniki światła i inne czujniki lub urządzenia wykonawcze. Obecnie obsługiwane są standardy radiowe EnOcean i IP500. Sterownik Central Smart Lighting Controller nie ma wentylatora, dzięki czemu nadaje się do montażu w suficie podwieszanym lub szafie rozdzielczej 19“. Pozwala to bezproblemowo rozbudowywać lub serwisować instalację oświetleniową.

W sterowniku Central Smart Lighting Controller firmy Microsens zainstalowana jest aplikacja do obsługi automatyki budynkowej o nazwie Smart Director. Służy ona do zarządzania i sterowania lampami lub grupami lamp zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami oświetleniowymi. Ponadto aplikacja integruje z automatyką ogrzewanie i zacienianie. Oprogramowanie nadrzędne Smart Building Manager zarządza większymi pomieszczeniami, piętrami lub całymi kompleksami budynków.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas