Facebook

V edycja RSIiA zgromadziła ponad 60 uczestników

5 kwietnia odbyła się V edycja Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków organizowana przez Grupę Astat. W wydarzeniu, które miało miejsce w Centrum Szkoleniowym Astat w Poznaniu  wzięło udział ponad 60 uczestników.

Formuła spotkania, obejmowała dwa panele: wykładowy i praktyczny. W trakcie wykładów zgłębiano wiedzę z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, urządzeń pomiarowych oraz wyzwań stojących przed współczesnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi.
W części wystawienniczej zaaranżowanych zostało 18 stanowisk tematycznych, na których doradcy techniczni firmy Astat oraz dostawcy prezentowali najnowsze rozwiązania i urządzenia m.in. z zakresu automatyki przemysłowej, energetyki i miernictwa, jakości energii elektrycznej, zarządzania energetycznego i innych. Przestrzeń wystawienniczą współtworzyli dostawcy z takich firm jak: Phoenix Contact, Brady, Steute, Pannasonic, Pfannenberg, Enersys.
W spotkaniu uczestniczyli m.in.: dyrektorzy techniczni, kierownicy produkcji, kierownicy utrzymania ruchu, automatycy, energetycy oraz projektanci z województwa wielkopolskiego i województw ościennych.
VI edycja Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków planowana jest na 27 września 2018 roku w Rzeszowie.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas