Facebook

Signify: aplikacja Interact Landmark Scene Management

Firma Signify wprowadziła na rynek nową, działającą w chmurze aplikację o nazwie Interact Landmark Scene Management. Pozwala ona przedsiębiorstwom szybko zmieniać architektoniczną iluminację budynku za pomocą smartfona lub tabletu.

Dzięki aplikacji osoby zarządzające oświetleniem mogą, za pomocą jednego ruchu palcem, sterować iluminacją mostów, budynków i pomników oraz ją modyfikować. Można zdalnie zaprogramować spektakularne pokazy świetlne upamiętniające szczególne wydarzenia miejskie czy lokalne lub narodowe święta.

Miasta i przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują iluminacje architektoniczne, żeby nadać budynkom niepowtarzalny styl. Potrzeba natychmiastowej reakcji na prośby składane poza godzinami pracy biura, czy w ostatniej chwili, była zwykle kłopotliwa dla zarządzających oświetleniem. Dzięki aplikacji można elastycznie zmieniać scenerie oświetleniowe w dowolnie wybranym momencie.

Zarządcy budynków mogą spersonalizować swoje ustawienia konta i mieć bezpieczny dostęp do systemu architektonicznego oświetlenia spoza biura. Mogą zmieniać kolory, włączać pokazy świetlne i przeglądać harmonogramy. Ponieważ aplikacja działa w chmurze, upoważnieni użytkownicy nie muszą się logować przez VPN. Aplikacja jest częścią wachlarza możliwości Interact Landmark i jest dostępna od czerwca 2018 r.

Funkcje nowej aplikacji Scene Management:

  • Zdalne zarządzanie: możliwość pracy zdalnej, wybrania i zmiany oświetlenia budynku, tak aby w każdym momencie móc dopasować je do niemal każdej okazji.
  • Dostęp w chmurze: bezpieczny dostęp do aplikacji na smartfonie, tablecie lub komputerze PC. Nie ma potrzeby łączenia się z siecią firmową lub przez VPN.
  • Narzędzie wybierania kolorów i odcieni bieli: możliwość wyboru z palety 16 milionów kolorów.
  • Włączanie pokazów, scenerii: za pomocą jednego stuknięcia w ekran można włączyć zaprogramowany wcześniej pokaz lub scenerię.
  • Zarządzanie wieloma obiektami: funkcja „wirtualnego przycisku” umożliwia użytkownikowi grupowanie pokazów i scenerii z różnych obiektów, tak aby można było sterować nimi wszystkimi jednocześnie.
  • Harmonogramy i kalendarz: programowanie terminów, w których zmieni się sceneria oświetleniowa.
  • Elastyczne zarządzanie użytkownikami: spersonalizowane profile użytkowników, w celu zarządzania dostępem.
  • Bezpieczne i proste połączenie: aplikacja zapewnia bezpieczne i proste połączenie pomiędzy sterownikiem oprogramowania na miejscu a oprogramowaniem Interact Landmark Scene management bez potrzeby zakładania VPN, innych bezpiecznych kanałów ani statycznego adresu IP dla sterownika.

Signify N.V. to nowa nazwa spółki Philips Lighting N.V., macierzystej firmy ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. Nazwa Philips Lighting Poland sp. z o. o. zostanie zmieniona z początkiem roku 2019.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas