Facebook

Obudowy metalowe KDB-M

Marka Ideal TS uzupełnia swoją ofertę produktową i wprowadza na rynek obudowy metalowe KDB-M z szynami DIN do zabudowy aparatury modułowej.

Zakres produktów pozwala realizować bardziej zaawansowane instalacje elektryczne, z wykorzystaniem aparatury modułowej marki Ideal TS. Dostępne są trzy rodziny nowych obudów: natynkowe oraz dwa rodzaje podtynkowych. Wszystkie oferują szerokość 24 modułów w rzędzie. Każda rodzina obejmuje wersje od dwóch do sześciu rzędów (odstęp między rzędami – 135 mm). Daje to pojemność od 48 do 144 miejsc modułowych.
Portfolio KDB-M w pełni odpowiada wysokim wymaganiom inwestycyjnym budownictwa administracyjnego i komercyjnego. Biała kolorystyka serii sprzyja zastosowaniu w miejscach biurowych, jak i w budynkach administracji publicznej. Obudowy są w standardzie wyposażone w zamek piórkowy. Istnieje możliwość ograniczenia dostępu przez zastosowanie zamka na kluczyk (KDB-M-KL). Obudowy KDB-M spełniają wymogi montażu wewnątrz budynków – ich stopień szczelności wynosi IP30. Wersje podtynkowe, o głębokości 12 cm, są wyposażone w ramkę, która licuje się z powierzchnią montażową (nie wystaje ponad powierzchnię ściany). Można je montować w każdym rodzaju ścian, przy czym obudowy w II klasie izolacji można montować we wnękach, a obudowy w I klasie izolacji we wnękach i ścianach sztucznych (także typu GK). Wszystkie rodziny obudów są standardowo wyposażone w listwy PE/N.
www.ideal-ts.pl

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas