Facebook

30 września odbył się finał Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

W dniu 30 września w Wolsztynie zakończyła się IX edycja Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. W 10 etapach wystartowało łącznie ponad 7,2 tys. uczestników, z czego około 600 osób w kategorii „branża elektrotechniczna”, której patronuje Magazyn Elektrosystemy. W wyścigach wzięło udział także blisko 2 tys. dzieci. 

W klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Grand Prix Kaczmarek Electric MTB najlepszy okazał się Mariusz Gil, a wśród kobiet Magdalena Sadłecka.

W branży elektrotechnicznej na dystansie giga triumfował Grzegorz Hoffmann, w mega Robert Fabisiak, natomiast na dystansie mini Marek Urbaniak. Wśród uczestników związanych z branżą elektro rozlosowana została dodatkowa nagroda ufundowana przez Magazyn Elektrosystemy.
Podczas VII etapu w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry rozegrane zostały II Mistrzostwa Polski Branży Elektrotechnicznej w Kolarstwie Górskim. Na dystansie mega triumfował Bartosz Jeton, zaś na dystansie mini najlepsza okazała się Anna Wierzbicka.

Kamera sportowa od Magazynu Elektrosystemy trafiła do Grzegorza Napierały, emerytowanego pracownika firmy AtremKamera sportowa od Magazynu Elektrosystemy trafiła do Grzegorza Napierały, emerytowanego pracownika firmy Atrem

Tegorocznemu cyklowi kolejny raz towarzyszyła akcja charytatywna „Każdy Zawodnik Pomaga”. W sumie udało się zebrać blisko 36 tys. zł, które trafiły do potrzebujących z miejscowości, gdzie rozgrywano wyścigi.

Dekoracja zwycięzców II Mistrzostw Polski Branży Elektrotechnicznej w Kolarstwie GórskimDekoracja zwycięzców II Mistrzostw Polski Branży Elektrotechnicznej w Kolarstwie Górskim

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas