Facebook

Mierniki wielofunkcyjne serii MRJ

Firma Selec poszerza swoją ofertę o nową gamę produktów – mierniki wielofunkcyjne serii MRJ. Urządzenia posiadają wszystkie podstawowe funkcje pomiarowe dostępne w miernikach serii MFM, w tym komunikację RS-485 Modbus. Największą zaletą mierników jest sposób połączenia z przetwornikami pomiarowymi prądu, realizowany przewodem zakończonym wtykami RJ45. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i pozwala na bezpieczne odłączenie przetwornika pomiarowego prądu bez konieczności zwierania przewodów po stronie wtórnej. Dodatkowe wyjście napięciowe umożliwia zasilanie kolejnych mierników z serii MRJ.

Mierniki serii MRJ firmy Selec występują w wersji panelowej (MRJ385) oraz do montażu na szynie DIN (MRJ4M i MRJ4M-SL). Model MRJ4M-SL posiada dodatkowe złącze RJ45 do podłączenia drugiego przetwornika pomiarowego prądu i dwa wyjścia impulsowe.

Urządzenia sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, dużych obiektach przemysłowych i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba monitorowania jakości oraz zużycia energii. Pomiary napięcia w układach 3-fazowych można dokonywać dzięki dodatkowemu konektorowi typu Plug-in. Interfejs komunikacyjny RS-485 pozwala na przesyłanie tych danych do urządzeń działających w sieci, z obsługą protokołu Modbus.
Produkty znajdują się w ofercie firmy OEM Automatic.

www.oemautomatic.pl

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas