Facebook

5 lat grupy zakupowej Elektro Omega

16 listopada 2018 w Hotelu Atut w Licheniu Grupa Hurtowni Elektrycznych Elektro Omega obchodziła 5-lecie istnienia firmy.

W wydarzeniu uczestniczyli goście reprezentujący producentów, dostawców, hurtownie członkowskie w tym m.in. firmy Baks, Bemko, Elektroplast Stróża, Eti Polam, F&F, GTV, Karlik, Kontakt Simon, Kos, Legrand, Nowa Elektro, Nowodvorski, Orno, Ospel, Pawbol, Tadpol, Tarel, Trytyt, Wago, Wojnarowscy.
Obecni byli także przedstawiciele prasy branżowej.
Podczas gali została wręczona główna nagroda zdobyta w ramach loterii „KUP ZYSKAJ BONUS” dla Instalatora czyli samochód Skoda CITYGO. Zdobył ją klient, który dokonał zakupu w hurtowni Magelektro w Poznaniu.

Rozlosowane zostały także nagrody dla poszczególnych hurtowni. Zasilacze awaryjne UPS APC Smart wygrały hurtownie: Błysk z Tomaszowa Mazowieckiego, Alkan z Wrocławia oraz Grap z Leszna. Telewizor LG 32 otrzymała hurtownia Elektrostan z Bydgoszczy, a laptop Asus 555L trafił do hurtowni Błysk z Tomaszowa Mazowieckiego. Nagroda główna czyli samochód osobowy Skoda CITYGO przypadł hurtowni Alkan z Wrocławia.
Uroczystą galę poprowadził mówca motywacyjny i trener rozwoju osobistego Jan Paweł Tomaszewski. Imprezę uświetnił pokaz Barbary Melzer z zespołem w programie Retro Show oraz występ skrzypaczki Agnes Violin z zespołem tanecznym.

Grupa Elektro Omega

Powstała w 2013 roku Grupa Elektro Omega S.A. z siedzibą w Katowicach jest organizacją zrzeszającą obecnie 39 hurtowni elektrotechnicznych na terenie całej Polski. Dostawcami Grupy są kluczowi producenci i importerzy branży elektrotechnicznej.
W odróżnieniu od większości grup zakupowych działających jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, Elektro Omega jest spółką akcyjną. Jej członkowie mają możliwość stania się akcjonariuszem Elektro Omega S.A. Grupa rozwija się dynamicznie i jest otwarta na weryfikację nowych hurtowni, które wspiera w rozwoju swoją wiedzą, warunkami handlowymi, działaniami marketingowymi i szkoleniowymi.

 

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas