Facebook

System RiLine Compact: nowe komponenty

Firma Rittal uzupełnia system szyn zbiorczych RiLine do małych układów sterowania i rozdzielni o nowe komponenty: podzespoły dla większych prądów do 125 A, 1-biegunowe adaptery urządzeniowe do wyłączników mocy o szerokości 18 mm, a także nowe smukłe moduły sterujące silnika.

Nowy adapter zasilania dla prądów do 125 A ma rozmieszczone równolegle kontakty mechaniczne i elektryczne. Urządzenie umożliwia bezpieczne połączenie dwóch tablic RiLine Compact Board w większy system. Adapter ma szerokość montażową 45 mm i jest przystosowany do podłączania przewodów o przekroju do 50 mm2.

1-biegunowe adaptery o szerokości montażowej 18 mm do mocowania wyłączników mocy są dostępne w dwóch wariantach – 16 A i 63 A. Oferowane są po trzy różne wersje do podłączania: L1, L2, L3. Adapter bez złącza elektrycznego do systemu szyn zbiorczych można wykorzystać jako wspornik urządzeń dla różnych komponentów.

Moduły sterujące silnika są dostępne dla zakresów prądu 0,6 A, 2,4 A i 9 A. Łączą funkcje bezpośredniego układu rozruchowego i układu nawrotnego, mając przy tym szerokość jedynie 22,5 mm. Trójfazowe moduły sterujące silnika to wysokowydajne przełączniki hybrydowe z monitorowaniem prądu. Dzięki technologii hybrydowej urządzenie ma większą żywotność i pracuje bezstratnie. Istotna jest też funkcja diagnostyki, dzięki której wykrywane są wewnętrzne i zewnętrzne błędy.
www.rittal.pl

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas