Facebook

TIM zaprasza na bezpłatne warsztaty e-commerce B2B

Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Izba) i TIM zapraszają 4 kwietnia do Wrocławia na warsztaty Szkoły Gospodarki Cyfrowej lokalnie. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Szkoła Gospodarki Cyfrowej to jeden z filarów misji edukacyjnej Izby Gospodarki Elektronicznej. Oprócz Szkoły centralnej, czyli cyklicznych zajęć odbywających się w Warszawie, warsztaty odbywają się także w silnych ośrodkach e-commerce poza siedzibą główną e-Izby. 4 kwietnia odbędą się pierwsze wrocławskie zajęcia Szkoły Gospodarki Cyfrowej. Specjaliści z obszaru e-commerce B2B spotkają się w nowym biurze wrocławskiej centrali TIM.
Program wydarzenia:

  • 10:00 – 10:15: przywitanie uczestników – Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.
  • 10:15 – 11:15: „Różnice pomiędzy e-commerce B2C a B2B na przykładzie TIM.pl, czyli jak pięknie się różnimy” – Wojciech Bondyra, zastępca dyrektora sprzedaży TIM; Krzysztof Rogalny, kierownik Wydziału Rozwoju i Technologii TIM.
  • 11:15 – 12:15: „Budowanie relacji z klientami B2B, czyli rower za złotówkę i znacznie więcej” – Barbara Matkowska-Włosek, dyrektor marketingu TIM; Sławomir Ważydrąg, zastępca dyrektora sprzedaży TIM.
  • 12:45 – 13:30: „Jak przełożyć oczekiwania klientów na doświadczenia zakupowe w e-commerce B2B?” – Marek Kich, CEO X-Coding IT Studio.
  • 13:30 – 14:15: „Omnichannel a transformacja cyfrowa w branży retail” – Grzegorz Rudno-Rudziński, Managing Partner Unity Group.

TIM jest członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej od 2014 roku. Od tego czasu z dużą satysfakcją obserwujemy rozwój e-Izby, w tym prowadzonych przez nią działań edukacyjnych. Z radością powitaliśmy start projektu Szkoła Gospodarki Cyfrowej lokalnie. Złożenie propozycji, by wrocławskie zajęcia odbyły się w centrali TIM-u, było dla nas naturalną decyzją. Świadomość odrębności specyfiki e-commerce B2B jest coraz większa, rośnie zapotrzebowanie na wiedzę z tego zakresu. Cieszę się, że eksperci TIM-u wraz z pozostałymi prelegentami będą mogli się nią podzielić właśnie podczas wrocławskich warsztatów Szkoły Gospodarki Cyfrowej – oznajmia Krzysztof Folta, prezes spółki TIM.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej e-Izby.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas