Facebook

Tablice rozdzielcze dla placu budowy 68 ACS firmy Gewiss

Seria produktów 68 ACS jest unikalnym rozwiązaniem dla zastosowań na budowach, składającym się ze skrzynek spełniających standard EN61439-4 wraz z oświetleniem i urządzeniami sygnalizacyjnymi. Kompletny asortyment produktów spełnia wszelkie wymogi w zakresie zasilania energią elektryczną od najmniejszego terenu budowy do największego. System Gewiss ACS może zagwarantować optymalną elektryczną i projektową koordynację całej instalacji, a także zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich warunkach.

System ACS firmy Gewiss łączy różne elementy płyt (obudowa, gniazdka energetyczne, urządzenia zabezpieczające), aby zagwarantować koordynację elektryczną i projektową całego systemu, a także wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich warunkach środowiskowych.

Produkty zostały tak zaprojektowane, aby wytrzymać skutki zużycia, wstrząsów oraz działania powodowanego przez czynniki atmosferyczne, takie jak zła pogoda, duże różnice temperatur, długa ekspozycja na słońce czyli typowe cechy terenów znajdujących się pod gołym niebem.

Oprócz oprzewodowanych, gotowych do użycia wersji produktów z katalogu, dostępne są również wersje bez okablowania, które mogą być certyfikowane zgodnie ze standardem referencyjnym i spersonalizowane, aby zaspokoić specyficzne potrzeby budowy dzięki zastosowaniu oprogramowania GWENERGYpro.

Tablice zasilające 68 QP ACS i 68 CDK ACS

Tablice zasilające 68 QP ACS i 68 CDK ACS

Tablice zasilające 68 QP ACS, 68 CDK ACS

68 QP ACS, 68 CDK ACS to główne tablice zasilające na placu budowy. Zainstalowane są za licznikiem energii, aby zabezpieczyć odcinek linii od tablicy dostaw do głównej tablicy rozdzielczej. Są one dostępne w wersjach o poziomach mocy od 17 kW (32 A) do 130 kW (250 A). Wszystkie zostały wyposażone w przycisk awaryjny.

68 Q-BOX ACS

Płyty z tworzyw termoplastycznych 68 Q-BOX ACS zaprojektowano do dystrybucji pierwotnej i wtórnej m.in. na placach budów, w stoczniach i instalacjach tymczasowych. Dostępne są w dwóch rozmiarach: Q-BOX4 i Q-BOX6. Model 68 Q-BOX ACS pozwala na montaż do 12 blokowanych gniazd lub alternatywnie do 60 modułów DIN.

Płyta 68 Q-BOX ACS

Płyta 68 Q-BOX ACS

Płyty 68 Q-BOX ACS wyróżniają się wysoką odpornością na uderzenia (IK10) i promieniowanie UV (zgodnie z normą EN62208). Dostępne są wersje okablowane z blokowanymi gniazdami wtykowymi (z podstawą bezpiecznikową lub bez) do 63A lub ze stałymi gniazdami typu IEC. Wersje oprzewodowane można wyposażyć w przycisk awaryjny, zamykane drzwi, odporne na rozerwanie haki ze stali nierdzewnej oraz uchwyty transportowe. Opracowano także panele dodatkowe przeznaczone do tworzenia różnych konfiguracji płyt, aby spełnić specyficzne potrzeby poszczególnych placów budowy. Dzięki panelom obudowy można np. aranżować płyty składające się wyłącznie z przełączników jednokierunkowych czy blokowanych gniazd.

Aby zapewnić jak największą elastyczność w zakresie posadowienia na placu budowy, 68 Q-BOX ACS można montować na powierzchni ziemi, podłodze lub na słupach.

Płyty 68 Q-DIN ACS

68 Q-DIN ACS to przenośne listwy zaciskowe odpowiednie do zasilania mobilnych narzędzi i sprzętu. Płyty 68 Q-DIN ACS są dostępne w różnych konfiguracjach z blokowanymi lub stałymi gniazdami IEC 309 zarówno w wersji chronionej, jak i wodoszczelnej. Każda płyta jest dostarczana z kablem i mobilną wtyczką do zasilania urządzeń przenośnych. Płyty mogą być również wyposażone w uchwyty i zamki bezpieczeństwa z metalowym cylindrem i mogą być montowane na słupach lub ścianach, także za pomocą ruchomych wsporników.

Płyta 68 Q-DIN ACS

Płyta 68 Q-DIN ACS

Płyty z gniazdami z transformatorem bezpieczeństwa dla obwodów o niskim napięciu (SELV) pozwalają na stosowanie urządzeń elektrycznych w takich miejscach, jak metalowe rury, wilgotne przejścia podziemne, wąskie otwory w ziemi, metalowe cysterny lub pylony.

Seria 68 Q-MC ACS

Seria 68 Q-MC ACS

68 Q-MC ACS

Złącza przewodowe serii Q-MC zostały certyfikowane do stosowania na placach budowy. Produkty są wszechstronne i oferują wiele możliwości adaptacji do aktualnych wymagań użytkownika. Dzięki uchwytowi wbudowanemu w głowicę można je łatwo przenosić na całym terenie budowy bez potrzeby stosowania dodatkowych podpór.

Opracowano na podstawie
materiałów firmy Gewiss

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas