Facebook

Rusza innogy go! dla biznesu

Po kilku miesiącach od startu innogy go! dla klientów indywidualnych, firma innogy rusza z ofertą carsharingu elektrycznych samochodów dla firm. Jak podkreśla spółka, innogy go! dla biznesu to nowa koncepcja finansowania i zarządzania flotą w firmie – oparta o wynajem wraz z zapewnieniem kompleksowej obsługi samochodu elektrycznego.

Samochód można wynająć na okres minimalnie trzech miesięcy lub dłużej. W pakiet najmu wliczone są ubezpieczenia AC, OC i NNW, przeglądy serwisowe i techniczne, aplikacja mobilna, a także wsparcie w postaci całodobowej infolinii i samochód zastępczy w przypadku awarii lub wypadku. Będzie dostępna także opcja dostosowania usługi do swoich potrzeb, np. wynajmu elektrycznego samochodu na pięć dni roboczych.

W ramach uzupełnienia oferty dla biznesu, innogy proponuje również stacje ładowania, montowane na terenie firmy przy użyciu własnej instalacji elektroenergetycznej lub instalacji doprowadzonej przez innogy. Ładowarek będzie można używać nie tylko na potrzeby własne, ale również w celach komercyjnych jako dodatkowe źródło dochodu.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas