Facebook

Testery sprawności lamp 1-10test i DALItest

Oferta firmy Rabbit została poszerzona o nową grupę urządzeń – testery do sprawdzania poprawnego działania lamp. 1-10test i DALItest to pierwsze na rynku testery przenośne. Urządzenia są małe, lekkie, bardzo wygodne przy pracy na wysokościach. Tester sprawności lampy 1-10test przystosowany jest do sterowania przy użyciu interfejsu 1-10, natomiast tester DALItest do sterowania przy użyciu interfejsu DALItest.

Testowanie za pomocą 1-10test może się odbywać na dwa sposoby. W pierwszym trybie, automatycznym, moc lampy jest płynnie regulowana od wartości maksymalnej (10V) do minimalnej (~0V) . Po osiągnięciu minimalnej mocy lampa powraca do stanu, w którym świeci z maksymalną mocą. Test trwa około 5 sekund. Drugi, niezautomatyzowany tryb manualny polega na ręcznym, 11- stopniowym regulowaniu mocy lampy przy pomocy przycisków znajdujących się przy diodowym wskaźniku wysterowania.

Testując lampę za pomocą DALItest użytkownik ma do wyboru również dwa sposoby pracy. Pierwszy to tryb automatyczny. W tym trybie moc lampy w początkowym etapie testu jest płynnie regulowana od niewielkiej wartości do maksymalnej. W kolejnym etapie następuje kilkukrotne załączanie oraz wyłączanie lampy. Cały test trwa około 10 sekund. Drugim trybem jest niezautomatyzowany tryb manualny, który polega na ręcznym pięciostopniowym regulowaniu mocy lampy przy pomocy przycisków.

www.rabbit.pl

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas