Facebook

RAControls pozostaje w Grupie Introl

Na początku lipca tego roku Introl poinformował, że otrzymał niewiążącą ofertę nabycia 100% udziałów swojej spółki zależnej RAControls. Teraz giełdowa firma poinformowała, że transakcja zakończyła się fiaskiem.

– Zarząd Introl, w nawiązaniu do raportu bieżącego z dnia 4 lipca 2019 roku w sprawie otrzymania niewiążącej oferty sprzedaży 100% udziałów w RAControls – spółce Grupy Introl, należącej do segmentu dystrybucyjnego informuje, iż doszło do zakończenia procesu negocjacji w wyżej wymienionej sprawie. W wyniku przeprowadzonych negocjacji oferta sprzedaży została odrzucona – informuje Introl.

RAControls to autoryzowany dystrybutor sprzętu i oprogramowania firmy Rockwell Automation, zapewniający odbiorcom pełne wsparcie techniczne i szkoleniowe w zakresie sprzętu tej firmy. Jako jedyny dystrybutor Rockwell Automation w regionie (Polska i Ukraina) przedsiębiorstwo posiada najwyższą kategorię „Market Maker”, uprawniającą do sprzedaży wszystkich produktów marki Allen-Bradley i Rockwell Software oraz powiązanych usług, w tym m.in. systemy sterowania, bezpieczeństwa, napędy, osprzęt elektryczny, wsparcie techniczne , serwisowe, szkolenia etc.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas