Facebook

ATM Lighting dołącza do Pol-Lighting

1 stycznia ATM Lighting został członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting. Spółka specjalizuje się w produkcji przemysłowych opraw oświetleniowych.

ATM Lighting to producent przemysłowych opraw oświetleniowych. W ofercie firmy znajdują się m.in. oprawy przeciwwybuchowe przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów, a także oprawy wandaloodporne stosowane w infrastrukturze kolejowej i w tunelach. Spółka oferuje również oprawy dla zakładów produkcyjnych i hal magazynowych, a także dla przemysłu spożywczego i hodowli zwierząt. Zakład produkcyjny ATM Lighting mieści się w przemysłowej dzielnicy gdańska, a rozwiązania firmy w większości trafiają na zagraniczne rynku (Rosja, Białoruś, Niemcy, Słowenia, Serbia, Szwecja, Wielka Brytania, Australia).

Oprawy dla Cirque du Soleil
W ostatnich dniach spółka pochwaliła się, że otrzymała zamówienie od słynnego na całym świecie Cirque du Soleil. Kanadyjska firma, która w styczniu i lutym pojawi się w Polsce (w tym również w rodzinnym mieście ATM Lighting), zdecydowała się na zakup opraw INS310LED, które będą wykorzystywane w artystycznych występach grupy, łączących sztukę cyrkową i uliczną.

Pol-Lighting
Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting jest ogólnopolską organizacją producentów branży oświetleniowej, zrzeszającą wiodących producentów źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Związek został utworzony w celu integracji środowiska na rzecz rozwoju i ochrony rynku oświetleniowego oraz reprezentowania interesów członków w realiach dynamicznie rozwijającej się gospodarki w strukturach Unii Europejskiej. Obecnie firmy członkowskie Pol-Lighting zatrudniają w Polsce ponad 8 tys. osób, co stanowi 70% ogółu zatrudnionych w przemyśle oświetleniowym.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas