Facebook

Nowe Certyfikaty Dystrybutorów dla partnerów Radpol

Ruszyła akcja wręczania Certyfikatów Dystrybutora przez Radpol. To nowa formuła, która wspiera i nagradza długofalową współpracę pomiędzy producentem osprzętu termokurczliwego oraz kablowego a firmami handlowymi z branży elektrotechnicznej.

„Certyfikat Dystrybutora” przeznaczony jest dla partnerów handlowych dostarczających klientom, produkty i rozwiązania w zakresie osprzętu termokurczliwego i kablowego firmy Radpol. Dokument potwierdza wyjątkowy status partnera. Klient końcowy robiąc zakupy u certyfikowanego partnera może liczyć na szeroki asortyment produktów Radpol oraz fachowe doradztwo techniczno-produktowe.

Pierwszy nowy „Certyfikat Dystrybutora” otrzymała Grupa Forum-Rondo. Kolejne będą wręczane sukcesywnie wszystkim partnerom, którzy prowadzą aktywną i długofalową współpracę w obszarze dystrybucji osprzętu termokurczliwego i kablowego Radpol.

Radpol to wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie instalacji do przesyłu ciepła, produktów dla energetyki oraz rur z tworzyw sztucznych do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych, a także rozwiązań dla innych gałęzi przemysłu. Produkty są sprzedawane w Polsce oraz eksportowane do wielu krajów w Europie i trafiają do trzech głównych segmentach: energetyka, ciepłownictwo i wod-kan-gaz. Spółka od 2007 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas