Facebook

Targi Kielce zmieniają terminy imprez

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego oraz biorąc pod uwagę zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców Zarząd Targów Kielce zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku. Poniżej podajemy wybrane pozycje.

Zapowiedziana wcześniej na przełom marca i kwietnia 2020 Przemysłowa Wiosna stanie się Przemysłową Jesienią i planowana jest obecnie w dniach 22-24 września 2020 roku. W skład cyklu „Przemysłowa Wiosna” wchodzą: Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi Stom-Tool, Obróbki Blach i Cięcia Stom Blech & Cutting, Laserów i Technologii Laserowych Stom-Laser, Salon Robotyki Przemysłowej Stom-Robotics, Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa Spawalnictwo, Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej Control-Stom, Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań Kielce Fluid Power, Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni Expo-Surface, Targi Elektroniki i Automatyki TEiA oraz Targi Wirtualizacji Procesów Wirtoprocesy, a także Dni Druku 3D.

Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa Metal, Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych Recykling oraz odbywające się w tym samym terminie Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących Control-Tech, pierwotnie planowane od 29 września do 1 października, odbędą się dwa tygodnie później – w dniach od 14 do 16 października 2020 r.

Więcej informacji na www.targikielce.pl.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas