Facebook

Lampy UV-C Sterilon firmy Lena Lighting

Oferta firmy Lena Lighting obejmuje rodzinę lamp UV-C Sterilon przeznaczoną do dezynfekcji. Lampy bakterio- i wirusobójcze wykorzystujące światło ultrafioletowe są jednymi z najskuteczniejszych urządzeń zdolnych do usuwania wirusów, bakterii, grzybów lub niszczenia DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów na powierzchniach, które zostaną poddane naświetleniu. Za skuteczność działania lamp odpowiada promieniowanie UV-C o wyjątkowo silnych właściwościach wirusobójczych.

W ofercie Lena Lighting znalazły się lampy bakteriobójcze UV-C Sterilon o różnych mocach: 36 W, 72 W i 108 W do wykorzystania na różnej wielkości powierzchniach. Lampy wirusobójcze o większej mocy – 108 W sprawdzą się w pomieszczeniu do 35 m2, o mocy 72 W przeznaczone są do powierzchni 25 m2, lampy 36 W natomiast, zdezynfekują przestrzeń około 15 m2.

W zależności od mocy lampy UV-C, czas naświetlania powierzchni przeznaczonej do dezynfekcji zmienia się w pewnych granicach. Ale już w kilkanaście minut można doraźnie odkazić zagrożone przestrzenie. Jeśli naświetlanie trwać będzie kilka godzin, a moc lampy zostanie odpowiednio dopasowana do wielkości powierzchni, można mieć pewność, że przestrzeń ta będzie wolna od wirusów, bakterii, i innych mikroorganizmów.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas