Facebook

Nowy termin targów Greenpower

Zarząd Grupy MTP, w związku z sytuacją dotyczącą epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie, zmienił termin targów Greenpower. Mając na względzie bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających, pracowników, a także w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjęto decyzję o przełożeniu targów Greenpower na 21-23 października 2020 roku.

Targi Greenpower gromadzą przedstawicieli sektorów odnawialnych źródeł energii i  stanowią dobrą okazję, aby poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych. Podczas Greenpower odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.

Ekspozycję targów Greenpower tworzą profesjonaliści branży wykorzystywania naturalnych zasobów, ochrony środowiska i klimatu, technologii pozyskiwania energii elektrycznej czy doradztwa energetycznego i finansowego. Oferta, którą wystawcy zaprezentują w Poznaniu to przegląd ekologicznych rozwiązań nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla indywidualnych klientów.

Tegoroczne targi Greenpower odbędą się równolegle z Poleko, największymi targami ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowowschodniej.

https://greenpower.mtp.pl/pl/

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas