Facebook

ABB wprowadzi się do łódzkiego Monopolis

ABB wynajmie ponad 1,4 tys. m2 powierzchni w łódzkim kompleksie Monopolis. W nowej lokalizacji znajdą się zespoły eksperckie świadczące specjalistyczne usługi dla koncernu w Europie i na świecie. Liczący około 120 osób zespół do nowego budynku przeprowadzi się w grudniu tego roku z łódzkiego Widzewa, gdzie dotychczas mieściła się siedziba firmy.

– W nowym biurze realizujemy strategię ABB WorkPlace2020, zgodnie z którą przestrzeń jest otwarta dla wszystkich, bez względu na zajmowane stanowisko, i podzielona na strefy, np.: do pracy grupowej, pracy indywidualnej w ciszy, czy też relaksu. Dokonując wyboru miejsca stawialiśmy na komfort pracowników, dlatego kompleks Monopolis z jego świetną lokalizacją i bogatą ofertą usługową, od początku przyciągnął naszą uwagę – podkreśla Tomasz Wolanowski, prezes ABB w Polsce.

Monopolis, to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów rewitalizacyjnych we współczesnej historii Łodzi. Łącznie wielofunkcyjny kompleks zaoferuje ponad 24 tys. m2 przestrzeni biurowej w czterech budynkach: jednym historycznym oraz trzech nowobudowanych oraz 5,4 tys. m2 na innego rodzaju działalność, m.in. przedszkole, basen, teatr, restauracje i kawiarnie, galerię wystawienniczą i muzeum poświęcone historii dawnego Monopolu Wódczanego.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas