Facebook

Przekaźnik programowalny PR200

Programowalny przekaźnik PR200 jest uniwersalnym i łatwym w obsłudze urządzeniem w plastikowej obudowie zaprojektowanym do montażu na szynie DIN jako alternatywa dla PLC. Przekaźnik jest dostępny w wielu wariantach i nadaje się do wielu zastosowań przemysłowych.

PR200 to rozwiązanie dla małych i dużych zadań. Mini PLC umożliwia sterowanie wyjściami w zależności od stanów wejściowych na podstawie danych z czujników. Przekaźnik cechuje się zwartą i modułową budową. Stanowi wielofunkcyjną alternatywę dla kosztownego, konwencjonalnego systemu sterowania. Przekaźnik PR200 może w razie potrzeby być również rozszerzony o dodatkowe moduły wejść i wyjść. Wyposażony w wyświetlacz LCD, sześć przycisków funkcyjnych, zegar czasu rzeczywistego oraz – w razie potrzeby – dwa interfejsy RS485 do podłączenia do sieci Modbus, może być również stosowany np. w automatyce budowlanej do sterowania oświetleniem oraz w systemach technicznych, takich jak pompy, prasy czy systemy przenośników taśmowych.

Przekaźnik jest dostępny w kilku wersjach, na napięcie stałe i zmienne, wyposażony w wyłącznie cyfrowe lub kombinację cyfrowych i analogowych wejść i wyjść. PR200 może działać w temperaturze od -20oC do +55oC, jest przewidziany do montażu na szynie DIN i zabezpieczony przed wibracjami. Urządzenie jest programowane w języku FBD w programie akYtec ALP dostarczanym bezpłatnie. Kompaktowy kontroler może być rozszerzony o dodatkowe moduły wejść i wyjść, takie jak moduły Mx110 (za pomocą RS485) lub PRM (poprzez magistralę wewnętrzną) i może pracować jako master lub slave.
www.akYtec.de

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas