Facebook

Rafako poszerza skład zarządu

Rada nadzorcza Rafako w restrukturyzacji podjęła 8 września 2020 uchwały w sprawie uzupełnienia składu zarządu spółki z dniem 10 września 2020 roku. Do zarządu powołano Jarosława Pietrzyka na stanowisko wiceprezesa ds. operacyjnych i Ewę Porzucek na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych.

Jarosław Pietrzyk od niedawna pełnił funkcję prezesa Rafako Engineering. Wcześniej przez wiele lat był prezesem Mostostalu Zabrze Realizacje Przemysłowe (d. Mostostal Kędzierzyn ) i wiceprezesem Mostostalu Zabrze. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, a w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ukończył podyplomowe studia menedżerskie oparte na programie MBA.

Ewa Porzucek jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ma również tytuł MBA National Louis Univeristy. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora finansowego w spółce Sunex. Wcześniej była dyrektorem finansowym w Europoles Kromiss. W latach 2006-2018 była dyrektorem finansowym Grupy FCC w Polsce.

W związku ze wskazanymi wyżej decyzjami rady nadzorczej Rafako zarząd spółki od 10 września 2020 roku będzie funkcjonował w następującym składzie: Mariusz Zawisza – prezes, Radosław Domagalski-Łabędzki – wiceprezes, Jarosław Pietrzyk – wiceprezes ds. operacyjnych, Ewa Porzucek – wiceprezes ds. finansowych.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas