Facebook

Eplan ogłasza przejście na subskrypcje nowych licencji

Począwszy od 1 sierpnia 2021 roku firma Eplan będzie oferowała nowe licencje oprogramowania wyłącznie w formie subskrypcji. Według prezesa firmy Sebastiana Seitza korzyści, takie jak atrakcyjne warunki wejścia, elastyczność czasu trwania subskrypcji, a także kompleksowy pakiet nowych funkcji wprowadzanych wraz z premierą nadchodzącej wersji Eplan, są w pełni satysfakcjonujące. Ponadto prezes oczekuje, że nowy model subskrypcji umożliwi bardziej intensywny dialog z klientami.

Zarówno dla nowych, jak i istniejących klientów, do dnia 31 lipca 2021 r. każda nowa lub dodatkowa licencja będzie nadal dostępna jako licencja bezterminowa.

Eplan Software & Service
Firma Eplan dostarcza rozwiązania programowe i serwisowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki i mechatroniki. Przedsiębiorstwo rozwija jeden z czołowych na świecie systemów do projektowania oprogramowania dla producentów maszyn i paneli sterowniczych. Na całym świecie Eplan obsługuje ponad 58 000 klientów.
Firma Eplan została założona w 1984 roku i stanowi część grupy Friedhelm Loh. Grupa Friedhelm Loh działa na całym świecie w oparciu o 12 zakładów produkcyjnych i 96 filii międzynarodowych. Zatrudnia 12 100 osób. W 2019 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,6 mld EUR.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas