Facebook

Schneider Electric wprowadza moduły PDU APC Easy Rack

Firma Schneider Electric wprowadziła na rynek serię modułów PDU APC Easy Rack czyli listw zasilających z możliwością zaawansowanego zarządzania obciążeniem.

Urządzenia PDU APC Easy Rack są wyposażone w ekran LCD, wielofunkcyjny interfejs sieciowy i mogą być w pełni spersonalizowane pod względem koloru, długości przewodów i numeracji gniazd. Nowa seria, zbudowana z aluminium jest lżejsza od poprzednich modeli. Została zaprojektowana tak, by instalacja listwy była szybka i bezproblemowa dla specjalistów IT, integratorów systemów, wykonawców instalacji elektrycznych i VAR-ów.

Wszystkie moduły PDU APC Easy Rack spełniają wysokie normy zgodności elektromagnetycznej (EMC) i standardy bezpieczeństwa, w tym CE EN55035, EN55032, EN55024, TUV i EN/IEC62368-1. Są również wyposażone w bezpieczne protokoły uwierzytelniania i szyfrowania. APC Easy Rack mogą zostać zamontowane bez używania dodatkowych narzędzi i trafiają do klienta wraz ze wspornikami, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowych akcesoriów.

Trzy serie rodziny APC Easy Rack PDU

  • Easy Basic Rack PDU ma bardzo niski profil, lekką obudową i może być opcjonalnie wyposażony w zregionalizowane gniazda.
  • Easy Metered Rack PDU wyposażono w zarządzanie listwą poprzez sieć za pośrednictwem interfejsu webowego, pozwalającego na konfigurację alertów oraz wyświetlacz LCD, służący do monitorowania zasilania szafy.
  • Easy Switched Rack PDU oferuje zarządzanie listwą przez sieć z możliwością konfigurowania alertów oraz zdalne sterowanie włączaniem/wyłączaniem gniazd w celu zresetowania podłączonych do nich urządzeń, zabezpieczania i grupowania gniazd oraz udostępniania portów sieciowych, co pozwala ograniczyć ilość połączeń sieciowych.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas