Facebook

Otwarto Showroom Fabryki Przyszłości w Krakowie

6 października odbyło się oficjalne otwarcie showroomu Fabryki Przyszłości hub4industry, który znajduje się w dwóch krakowskich lokalizacjach, na ul. Wrobela 3 (Astor Robotics Center) i na ul. Smoleńsk 29 (Astor Technology Park). Uruchomienie showroomu odbyło się oczywiście cyfrowo – poprzez zdalne sterowanie robotami.

Showroom Fabryki Przyszłości w Krakowie powstał z inicjatywy konsorcjum hub4industry – Digital Innovation Hub Krakowskiego Parku Technologicznego, firmy Astor i T-Mobile, Akademię Górniczo-Hutniczą, Politechnikę Krakowską oraz ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki.

Showroom Fabryki Przyszłości hub4industry demonstruje kluczowe obszary tzw. Fabryki Przyszłości, czyli nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego: inteligentną robotyzację, niezawodną sieć bezprzewodową, inteligentną analitykę, elastyczną logistykę i cyberbezpieczeństwo w przemyśle. Miejsce to zostało stworzone z myślą o wszystkich przedstawicielach firm produkcyjnych, którzy planują wprowadzić do swoich fabryk elementy nowoczesnej produkcji (tzw. Przemysłu 4.0) i chcą zobaczyć te rozwiązania w praktyce.

W showroomie Fabryki Przyszłości hub4industry można obejrzeć m.in. takie technologie Przemysłu 4.0, jak inteligentne roboty, internet rzeczy, sieć 5G, autonomiczne roboty mobilne, okulary wirtualnej rzeczywistości.

Zwiedzanie showroomu jest bezpłatne. W celu rezerwacji terminu wizyty należy napisać na adres info@hub4industry.pl lub dokonać zgłoszenia poprzez stronę www.hub4industry.pl/showroom.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas