Facebook

Fluke prowadzi akcję „Kup Fluke, zdobądź bezpłatny Fluke!”

Firma Fluke, producent profesjonalnych kompaktowych przyrządów pomiarowych, przyrządów do kalibracji, a także rozwiązań z zakresu konserwacji infrastruktury IT rozpoczęła we wrześniu szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Klienci biorący udział w akcji mogą wybierać spośród wszystkich produktów z portfolio Fluke (Industrial), Fluke Calibration i Fluke Networks. Akcja potrwa do 15 grudnia, a jej zasada to: „Kup dowolny produkt Fluke, a dodatkowy weź za darmo”.

– Można powiedzieć, że akcja ma charakter „postpandemiczny”. Nasi partnerzy handlowi i klienci wiele przeszli w ostatnich miesiącach i wszyscy wciąż mamy do czynienia z tą „nową rzeczywistością”. W międzyczasie to właśnie wszyscy elektrycy, technicy serwisowi, kierownicy utrzymania ruchu, metrolodzy, inżynierowie sieciowi, technicy i instalatorzy okablowania danych oraz wielu innych naszych klientów, ciężko pracowali by przez ostatnie miesiące jednak utrzymywać świat w ruchu. Fluke ma w swoim portfolio wszystko, czego inżynierowie potrzebują do instalacji, konserwacji, wyszukiwania i usuwania awarii oraz napraw w zastosowaniach komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Mechanika naszej akcji jest najprostsza z możliwych: kupujesz produkt, drugi wybierasz i dostajesz bezpłatnie – mówi Krzysztof Stoma, Marketing Manager CEE, Fluke Europe.

Akcja potrwa do 15 grudnia i prowadzona jest pod hasłem „Kup Fluke, zdobądź BEZPŁATNY Fluke!”. Klient, który dokonał zakupu dowolnego produktu Fluke przesyła do firmy fakturę poprzez formularz online, wybierając według własnego uznania darmowe narzędzie Fluke, które jest wysyłane pod wskazany przez niego adres.

Zakup, który uprawnia do skorzystania z oferty, obejmuje elektryczne i przemysłowe przyrządy pomiarowe Fluke oraz produkty Fluke Networks i Fluke Calibration. Szczegółowe informacje na temat możliwości zamówienia bezpłatnego produktu, dostępnych przyrządów i warunków oferty można znaleźć na stronie www.fluke.pl/freefluke.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas