Facebook

Wyświetlacz słupkowy LED ITP15

Dzięki wyświetlaczowi słupkowemu LED ITP15 firma akYtec poszerza swoją ofertę kompaktowych wyświetlaczy procesowych. Wyświetla on analogowe sygnały wejściowe w dwukolorowym dziesięciosegmentowym wyświetlaczu od 0 do 100% i umożliwia szybki podgląd osiągniętych wartości docelowych lub przekroczonych wartości granicznych.

Wyświetlacz procesowy ITP15 pracuje z liniowym sygnałem napięciowym 0(2)-10 V lub prądowym 0(4)-20 mA. Sygnał wejściowy jest swobodnie konfigurowalny. Część montażowa wskaźnika ma kształt cylindryczny, dzięki czemu można go zamontować w pionie i w poziomie. Dzięki diagonalnemu napisowi na skali, wartości na wyświetlaczu można łatwo odczytać w obu kierunkach. ITP15 mieści się w wycięciu montażowym 22,5 mm, które stosuje się również do standardowych lamp sygnalizacyjnych lub przycisków w szafach sterowniczych lub panelach. Dołączone wyjście tranzystorowe NPN umożliwia dwustopniowe sterowanie przekaźnikiem niskiego napięcia do 42 V DC / 200 mA.

ITP15 oferuje wiele opcji konfiguracyjnych. Wszystkie segmenty wyświetlacza mogą świecić się na zielono lub czerwono w zależności od wartości sygnału wejściowego i ustawionych limitów alarmowych, a także mogą migać z dwoma prędkościami. Wyjście NPN może być włączane i wyłączane z tymi samymi limitami alarmowymi.

Obsługa urządzenia odbywa się za pomocą trzech przycisków funkcyjnych na tylnym panelu. Podobnie jak większość kompaktowych wyświetlaczy procesowych firmy akYtec, wyświetlacz słupkowy ITP15 jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia wynoszącej -40…+60°C i odpowiada klasie ochrony IP65.

ITP15 jest przeznaczony do monitorowania procesów w zakresie ciśnienia, temperatury, wilgotności itp. Może znaleźć zastosowanie w każdym sektorze przemysłu, np. w produkcji żywności, gospodarce wodno-ściekowej, utylizacji odpadów, budowie maszyn i urządzeń, energetyce czy rolnictwie i leśnictwie.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas