Facebook

Rockwell Automation przejmuje Fiix Inc.

Rockwell Automation ogłosił nabycie kanadyjskiej firmy Fiix Inc. Posiadający siedzibę w Toronto Fiix dołączy do części segmentu operacyjnego Software & Control firmy Rockwell Automation. Transakcja powinna zostać sfinalizowana do końca 2020 roku.

Przejęcie Fiix jest zgodne ze strategią oprogramowania Rockwell Automation. Zwiększa również możliwości firmy Rockwell Automation w zakresie usług związanych z cyklem życia, które zapewniają wachlarz rozwiązań w automatyce przemysłowej, wspierających klientów w maksymalizowaniu wartości ich aktywów produkcyjnych, systemów, zakładów i procesów.

Wierzymy, że przyszłość zarządzania zasobami przemysłowymi opiera się na wydajności. Dzięki przejęciu firmy Fix otrzymujemy również know-how, dzięki czemu nasi klienci zyskają 360-stopniowy wgląd w zintegrowane dane w zakresie automatyzacji, produkcji i konserwacji, pomagając monitorować i poprawiać wydajność ich aktywów oraz optymalizować sposób wykonywania prac konserwacyjnych – powiedziała Tessa Myers, wiceprezes ds. Zarządzania produktami, oprogramowania i sterowania w Rockwell Automation.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas