Facebook

Wysoka sprzedaż Grupy Grodno w lutym

Zgodnie z danymi szacunkowymi, przychody Grupy Grodno w lutym wyniosły 56,6 mln zł i wzrosły o 3% rdr za sprawą wyższej sprzedaży w segmentach kabli i pomp ciepła. Narastająco po jedenastu miesiącach roku obrotowego Grupa wykazała 626,6 mln zł przychodów i utrzymała dynamikę wzrostu na poziomie 12% rdr.

Był to najlepszy sprzedażowo luty w historii naszej działalności. Wprawdzie w związku z czynnikami pogodowymi sprzedaż fotowoltaiki była nieco niższa niż przed rokiem, ale jednocześnie wykazaliśmy wzrosty m.in. w segmencie pomp ciepła o 251% rdr czy kabli o 49% rdr. Narastająco po jedenastu miesiącach sprzedaż Grupy przewyższyła przychody za ubiegły rok obrotowy, więc obecny rok, który zamkniemy z końcem marca, już dziś można uznać za sprzedażowo najlepszy w historii naszej działalności – skomentował Andrzej Jurczak, prezes Grodno S.A.

Przedstawione powyżej dane są danymi szacunkowymi, które mogą różnić się od danych ostatecznych składających się na wielkości prezentowane w raportach okresowych.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas