Facebook

Schneider Electric rozszerza linię Easy UPS 3L

Schneider Electric poszerzył paletę produktów linii Easy UPS 3L o zasilacze UPS 250, 300 i 400 kVA. Obecnie składa się ona z produktów o mocach od 250 kVA do 600 kVA (400V).

Produkty linii Easy UPS 3L przeznaczone są do zapewnienia ciągłości i stabilności zasilania dla średnich i dużych budynków wykorzystywanych komercyjnie lub małych zakładów przemysłowych. Chrakteryzujące się sprawnością do 96%, niewielkimi rozmiarami, możliwością zapewnienia redundancji oraz wysokimi parametrami  elektrycznymi, zasilacze Easy UPS 3L chronią urządzenia przed przerwami w zasilaniu, przepięciami i skokami napięcia.

Easy UPS 3L obsługuje szeroki zakres napięć akumulatorów i funkcjonuje w różnych konfiguracjach instalacji zasilania. Dostępna jest szeroka gama opcji i akcesoriów, dzięki czemu zasilacze łatwo integrują się z różnymi środowiskami pracy. Użytkownik może zainstalować do pięciu zasilaczy UPS równolegle w celu uzyskania żądanej mocy lub do pięciu zasilaczy UPS oraz jednego dodatkowego w celu zapewnienia redundancji.

Monitorowanie i zarządzanie zasilaczami jest możliwe za pomocą opartego na chmurze pakietu oprogramowania EcoStruxure IT przy zakupie opcjonalnej karty sieciowej.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas