Facebook

Cognex wprowadza platformę Edge Intelligence

Firma Cognex Corporation wprowadza na rynek platformę Cognex Edge Intelligence (EI). Umożliwia ona monitorowanie wydajności odczytu kodów i zarządzanie urządzeniami. Platforma łączy klientów z bazą danych Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) w celu szybkiego rozwiązywania problemów z wydajnością

Oprogramowanie EI firmy Cognex gromadzi krytyczne dane z urządzeń i wyświetla wyniki w formie wizualnych pulpitów nawigacyjnych. Użytkownicy mogą wykorzystać te dane do analizy trendów wydajności czy monitorowania zmian w konfiguracji. Można również przechwytywać obrazy, które nie zostały odczytane, lub których weryfikacja zakończyła się niepowodzeniem i skierować je do dalszej analizy.

Platforma pozwala na monitorowanie wielu urządzeń i linii w obrębie jednego obiektu. Możliwe jest również jednoczesne wdrażanie konfiguracji i aktualizacji oprogramowania na dużej liczbie podłączonych urządzeń.

Platforma zawiera także funkcje ścieżki audytu, które śledzą i raportują wszelkie zmiany w ustawieniach urządzeń i funkcjach łączności w celu łatwej integracji z innymi rozwiązaniami Przemysłu 4.0.

Platformę Cognex EI zaprojektowano z myślą o poprawie ogólnej efektywności wyposażenia (OEE) i zwiększeniu przepustowości w wielu branżach, takich jak logistyka, żywność i napoje, produkty konsumenckie, opakowania, motoryzacja, urządzenia medyczne i elektronika.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas