Facebook

Ekoenergetyka ma nowych dystrybutorów

Ekoenergetyka podpisała umowę z polską firmą Sigma Technology & Energy Solutions. W ofercie tego dystrybutora znajduje się już portfolio produktów i rozwiązań Ekoenergetyki dla samochodów elektrycznych. Wcześniej zielonogórskie przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z austriacką firmą GreenInfra.

Dynamicznie rozwijamy naszą siatkę partnerską, by oferowana przez nas elektromobilność w najlepszym wydaniu była jak najbardziej dostępna, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Współpraca z Sigma to kolejny krok na drodze naszej ekspansji w segmencie aut osobowych na rynku polskim – mówi Anna Bodnar, dyrektor ds. rozwoju dystrybucji w Ekoenergetyka Sales Sp. z o.o.

Ekoenergetyka od 12 lat projektuje i produkuje stacje szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych o mocach od 20 kW do 350 kW oraz huby ładowania o mocy do 2200 kW. Świadczy też globalnie usługi wdrożenia i serwisu oraz monitoringu i zdalnego zarządzania infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

Sigma Technology & Energy Solutions to polska firma świadcząca usługi projektowania, generalnego wykonawstwa oraz utrzymania i serwisu stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz instalacji fotowoltaicznych.

GreenInfra to partner dla podmiotów zainteresowanych wdrażaniem innowacji w sektorze infrastruktury: emobilności, inteligentnego miasta czy inteligentnego domu. Poprzednikiem firmy był ecotech e.U., który od 2009 r. pracował nad stacjami ładowania i zajmował się ich obsługą. GreenInfra została założona 7 lat później, by szerzej pozycjonować firmę. Dział e-mobilności i ładowania został uzupełniony o dział infrastruktury i inteligentnych domów. Po fazie przejściowej ecotech e.U. i GreenInfra GmbH oficjalnie połączyły się w 2020 roku.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas