Facebook

ML System z kontraktem o wartości 5 mln zł

Firma ML System podpisała wartą blisko 5 mln zł umowę z Gminą i Miastem Ulanów, której przedmiotem jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy ponad 1,55 mWp w 459 budynkach.

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy i Miasta Ulanów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Spółka pozostaje także aktywna na rynkach zagranicznych i pozyskuje nowe zamówienia eksportowe. Najnowszy kontrakt dotyczy projektu Aeres, tj. Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Dronten (Niderlandy), gdzie na zadaszenie budynku ML System dostarczy moduły fotowoltaiczne typu BIPV o łącznej mocy ponad 150 kW oraz powierzchni niemal 1200 m2.

ML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna z silnym zapleczem badawczo-laboratoryjnym, oferująca rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych.

Oferta spółki to również szeroka paleta produktów tradycyjnej fotowoltaiki, produktów Smart City oraz specjalistycznego szkła, w tym dla branży automotive. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych z magazynami i centrum badawczo-rozwojowym firmy wynosi ponad 20 tys. m kw. Od 2020 r. ML System prowadzi badania w zakresie wykorzystania zjawisk fizyki kwantowej w profesjonalnej diagnostyce medycznej.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas