Facebook

Elda-Eltra zakończyła budowę hali magazynowej

Należąca do koncernu Schneider Electric Elda-Eltra zakończyła inwestycję wartą około 20 milionów złotych. Dzięki uruchomieniu budynku magazynowego z częścią socjalno-biurową, spółka zwiększyła swoją część magazynową o blisko 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Budowa rozpoczęła się w połowie 2020 roku. Wybudowano i wyposażono halę magazynową z częścią socjalno-biurową i rampą towarową. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania p.poż oraz logistyczne. Na regałach, w które wyposażona została hala, zmieści się blisko 6 tys. palet. Wózki, które obsługują halę poruszają się po pętli indukcyjnej. W ramach systemu p.poż. powstały między innymi dwa wielkie zbiorniki z wodą. Dzięki przeniesieniu magazynu ze starej części, będzie można utworzyć wydział przetwórstwa tworzyw wykorzystywanych do produkcji podzespołów.

Elda-Eltra Elektrotechnika SA jest producentem osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma istnieje na polskim rynku od 1957 roku. Od ponad 20 lat firma rozwija się w ramach międzynarodowego koncernu Schneider Electric. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i dostawach akcesoriów dla elektrycznych instalacji budynków mieszkalnych i komercyjnych. W szczecineckim zakładzie zatrudnionych jest łącznie ponad 600 pracowników.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas