Facebook

Platforma Eplan 2022

Firma Eplan wprowadza na rynek nową Platformę Eplan 2022, kładąc nacisk na łatwość użytkowania zarówno przez doświadczonych, jak i nowych użytkowników. Intuicyjny interfejs oferuje wysoki stopień rozpoznawalności i jednocześnie zwiększa wygodę użytkowania.

Nowe oprogramowanie charakteryzuje się łatwością użytkowania i wysoką wydajnością. Przyczynia się do tego zintegrowana technologia wstążki, widok karty Backstage oraz znacznie poprawiona ergonomia użytkownika. Nowy, bardziej intuicyjny interfejs nawiązuje do typowych międzynarodowych koncepcji, ułatwiając rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem. Praktyczną zaletą jest usługa w chmurze oferująca zintegrowaną inżynierię z połączeniem środowiska lokalnego i chmurowego.

Wymiana danych
Jednym z celów podczas opracowywania Platformy Eplan 2022 była optymalizacja wymiany danych między poszczególnymi uczestnikami ekosystemu firmy. Dodatkowo, rozwiązania chmurowe, takie jak Eplan eBUILD, eMANAGE (teraz dostępny również w pełnej wersji) i eVIEW, dają dodatkowy impuls do zupełnie nowych form współpracy w kontekście Platformy Eplan. Wartość dodana nowych rozwiązań opartych na chmurze, umożliwia znacznie lepszą współpracę między firmami oraz ich klientami, partnerami i dostawcami.

Przejście na model subskrypcji
Platforma Eplan 2022 jest dostępna wyłącznie w formie subskrypcji. Ta forma charakteryzuje się niską ceną wejścia i elastycznym możliwościom planowania przy indywidualnym wykorzystaniu oprogramowania.
Więcej informacji:
www.eplan.pl/rozwiazania/platforma-eplan/platforma-eplan-2022/

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas