Facebook

ML System rozszerza współpracę z grupą Pilkington

ML System zawarł umowę o współpracy ze spółkami Pilkington IGP oraz Pilkington Polska w przedmiocie wspólnej koordynacji sprzedaży produktów szklanych wykorzystujących powłoki kwantowe oraz technologię BIPV, a także produktów linii Smart Glass. Współpraca będzie obejmowała projekty realizowane na terytorium całej Europy.

ML System dysponuje wiedzą, zasobami technicznymi i doświadczeniem w zakresie produkcji innowacyjnych powłok kwantowych, technologii BIPV oraz produktów Smart Glass. Z kolei Pilkington posiada ugruntowaną pozycję na rynku europejskich producentów szkła, jak również dysponuje szerokim zapleczem technologicznym pozwalającym na oferowanie zdywersyfikowanej palety produktów podmiotom prowadzącym działalność w Polsce i w Europie. Przy wykorzystaniu wspólnego potencjału zaoferujemy klientom produkty szklane, wykorzystujące zaawansowane i unikatowe technologie pozwalające na produkcję energii elektrycznej – komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.

Spółki grupy Pilkington będą wspierały ML System w procesie wprowadzania do obrotu szyb z powłokami kwantowymi, jak również podejmą działania w celu włączenia tego produktu do swojej oferty handlowej.

ML System od 2020 r. współpracuje ze spółką Pilkington Automotive Poland w zakresie produktów i technologii szyb samochodowych z powłoką kwantową.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas