Facebook

Oprawy oświetleniowe RoundTech firmy Eaton

Firma Eaton poszerzyła ofertę o uniwersalne oprawy oświetleniowe RoundTech umożliwiające przełączania optyki z wąskiej na szeroką. Dzięki takiemu rozwiązaniu oprawy sprawdzą się zarówno w oświetleniu wąskich korytarzy, dróg ewakuacyjnych, jak i otwartej przestrzeni.

Zmienna optyka opraw RoundTech umożliwia zastosowanie oświetlenia z rozsyłem wąskim do korytarzy lub szerokim do pomieszczeń otwartych. Do wyboru są trzy rodzaje natężenia strumienia świetlnego: 150 lm, 200 lm oraz 400 lm.

Odpowiedni tryb pracy (awaryjny lub ciągły) ustawiany jest za pomocą przełącznika. Oprawy umożliwiają prostą analizę błędów i wyświetlanie stanu za pomocą dwukolorowej diody LED. Dodatkowo, dzięki niskiemu zużyciu energii i zastosowaniu baterii litowo-żelazowo-fosforanowej (LiFePO4), mają niewielki wpływ na środowisko.

Dostępne wersje, montaż

Oprawy RoundTech można dostosowywać do potrzeb, także pod względem wizualnym. W ofercie dostępne są oprawy okrągłe lub z kwadratowymi maskownicami, a na zamówienie – różne kolory obudowy z poliwęglanu (test rozgrzanym drutem do temperatury 850°C). Produkt można zamontować podtynkowo, na wysokości do 9 m, przy użyciu otwornicy o średnicy 64-78 mm. Dopuszczalny zakres temperatury otoczenia pracy oprawy wynosi od +5 do +45°C.

Produkt posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP wydane w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej Państwowego Instytutu Badawczego im. Józefa Tuliszkowskiego.

Specyfikacja oprawy oświetleniowej RoundTech

Strumień świetlny 150 lm, 200 lm, 400 lm
Tryb pracy Awaryjny lub awaryjno-sieciowy
Czas podtrzymania 1h lub 3h
Sposób testowania Test ręczny, test automatyczny, test centralny
Stopień szczelności IP44-IP65 / IK07
Zaciski śrubowe do 1,5 mm²; szybkozłącza do 2,5 mm² (L, N, PE) przelotowe; system CGLine+ przelotowe 2,5 mm²
Napięcie zasilania 220-240 V AC, 50/60 Hz
Materiał obudowy Poliwęglan (850°C)
Kolor obudowy RAL9003 (dostępne inne kolory na zamówienie)
Klasa izolacji II
Dopuszczalna temperatura otoczenia +5°C do +45°C (LiFePO4)
Źródło światła LED 4+4

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas