Facebook

System szyn ProRail3 firmy Paulmann

ProRail3 firmy Paulmann to elastyczny trójfazowy system szynowy dla rozwiązań oświetleniowych. Produkt znajduje się w ofercie firmy Conrad Electronic.

Trójfazowy system szyn ProRail3 firmy Paulmann nadaje się do wnętrz o charakterze handlowym, np. gabinetów, kancelarii prawnych, biur, butików, hoteli czy restauracji. Charakteryzuje się dużą elastycznością i umożliwia różnorodne scenariusze planowania, dzięki dużemu wyborowi komponentów systemowych w trzech kolorach. Szeroka gama wariantów oświetlenia może być łatwo zrealizowana i dostosowana do wymagań.

ProRail3 oferuje możliwość celowego oświetlania towarów i eksponatów w pomieszczeniu, oświetlania całych ścian i podłóg oraz tworzenia indywidualnych stref świetlnych. Designerskie oprawy kreują atmosferę zbliżoną do salonu w biurach lub gabinetach lekarskich i stanowią stylowe akcenty w otwartych pomieszczeniach biznesowych w gastronomii lub handlu detalicznym.

System szynowy ProRail3 obejmuje szeroką gamę rozwiązań oświetleniowych, w tym oprawy COB LED z możliwością ściemniania triakiem, a także oprawy z gniazdami, które pozwalają na elastyczny dobór żarówek i ich łatwą wymianę. Dostępne są wszystkie rodzaje oświetlenia, od modernizowanych reflektorów punktowych po lampy wiszące np. wysokiej jakości reflektory szynowe LED serii Zeuz o dużej mocy i wiernym oddawaniu barw w trzech różnych kątach świecenia. Uniwersalny adapter umożliwia montaż lamp wiszących na szynach ProRail3.

System Paulmann jest w zasadzie kompatybilny ze wszystkimi popularnymi trójfazowymi systemami szynowymi, jak np. system firmy Eutrac, dlatego spoty innych producentów mogą być zintegrowane z systemem ProRail3, a oprawy Paulmann z systemami innych marek. Paulmann udostępnia projektantom oświetlenia dane Dialux.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas