Facebook

Graficzny miernik panelowy PM-50

Firma Red Lion wprowadza na rynek graficzny miernik panelowy PM-50 nowej generacji.

Graficzny miernik panelowy PM-50 dostępny jest w wersji z ekranem dotykowym o przekątnej 3,5″ i 4,3″. Korzystając z technologii „swipe”, użytkownicy mogą łatwo przełączać się między poszczególnymi ekranami w celu otrzymania kompleksowych danych operacyjnych, niezbędnych do monitorowania sprzętu produkcyjnego. Alerty wizualne informują o konieczności podjęcia niezbędnych działań. Są one przekazywane zarówno na samym urządzeniu, jak i za pośrednictwem aplikacji PM-50, dostępnej w Google Play i Apple Store.

PM-50 oferuje wbudowaną łączność Wi-Fi, dającą użytkownikom zdalny dostęp do krytycznych przepływów pracy i danych procesowych z hali produkcyjnej. Do łączności przewodowej służą interfejsy Ethernet i Modbus.

PM-50 jest łatwy w instalacji, programowaniu i rozbudowie. Stanowi zamiennik dla mierników instalowanych w wycięciach paneli rozmiaru 1/8 i 1/16 DIN. Może być łatwo i intuicyjnie konfigurowany za pomocą wbudowanego kreatora (wizard), aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej. Dodatkową funkcjonalność zapewniają moduły rozszerzeń, oferujące dodatkowe interfejsy komunikacyjne oraz umożliwiające zasilanie z sieci energetycznej.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas