Facebook

Miernik promieniowania słonecznego Fluke FLK-IRR1-SOL

Miernik promieniowania słonecznego IRR1-SOL firmy Fluke to przyrząd, który umożliwia monitorowanie, montaż, konserwację oraz kontrolę wydajności paneli słonecznych lub systemu fotowoltaicznego.

Urządzenie posiada możliwość wykonania natychmiastowych pomiarów z uwzględnieniem zacienienia w celu określenia mocy promieniowania słonecznego w watach na metr kwadratowy, zgodnie z normą IEC 62446-1. Pomiar temperatury otoczenia i modułu fotowoltaicznego realizowany jest poprzez umieszczenie miernika bezpośrednio na panelu lub podłączenie sondy zewnętrznej. Możliwe jest określenie kierunku geograficznego za pomocą kompasu oraz pomiar nachylenia dachu lub panelu dzięki funkcji tilt.

Użytkownik posiada dostęp do wszystkich kluczowych parametrów fotowoltaicznych niezbędnych do montażu, monitorowania oraz kontroli wydajności systemu fotowoltaicznego w ramach jednego przyrządu. Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście z dużymi cyframi zapewnia komfortowy odczyt parametrów w bezpośrednim oświetleniu słonecznym. Zestaw zawiera futerał z paskiem na ramię.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas