Facebook

Fluke otworzył nową europejską centralę

Firma Fluke, producent narzędzi testowych i pomiarowych oraz oprogramowania, otworzyła nową europejską centralę w Eindhoven w Holandii.

W siedzibie znajduje się centrum obsługi klienta o powierzchni 400 m2, w którym firma może demonstrować swoje produkty i prowadzić szkolenia. Centrum służy pracownikom Fluke z siedmiu różnych lokalizacji w całej Holandii.
Chcieliśmy, aby klienci mogli skorzystać z naszych narzędzi w środowisku jak najbardziej zbliżonym do rzeczywistości, aby pokazać, gdzie i w jaki sposób są używane nasze produkty oraz zapewnić możliwość prowadzenia szkoleń – komentuje Eric van Riet, kierownik ds. wsparcia strategicznego i szkoleń w firmie Fluke.

Fluke w nowym centrum zasymulował poszczególne środowiska, w których używane są narzędzia firmy: od zminiaturyzowanych podstacji elektrycznych, po małe fabryki.
Najlepszym sposobem oferowania szkolenia jest robienie tego w praktycznym środowisku. Jeśli klienci nie mogą przybyć osobiście, możemy nagrać filmy demonstracyjne, aby pokazać to co najlepsze, jeśli chodzi o nasz sprzęt. To działa. Nasi klienci to uwielbiają – wyjaśnia Eric van Riet.

Przygotowane przez Fluke środowiska do prezentacji produktów firmy obejmują małą fabrykę, wyspę przemysłową wyposażoną w napędzaną silnikiem pompę tłoczącą wodę w obiegu zamkniętym oraz tradycyjne centrum danych. Jest też zminiaturyzowana podstacja wysokiego napięcia wraz ze skomplikowanymi modelami wydrukowanymi w skali 3D i cewką tesli do symulacji wyładowań niezupełnych. W nowym centrum znajduje się też warsztat elektryczny zawierający ogniwo słoneczne ze stacjonarną baterią.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas