Facebook

Puszki PO odporne na działanie pożaru

OkladkaES_03_2015Kopos Elektro oferuje kompletną linię puszek z podwyższoną funkcjonalnością podczas pożaru oraz stopniem szczelności do IP66. W portfolio dostępne są puszki z pojedynczym (PO 10 i PO 16) lub podwójnym (2PO6 i 2PO10) zaciskiem ceramicznym, puszki do przewodów przesyłu danych (DPO) oraz puszka z dodatkowym bezpiecznikiem termicznym (PO6P i PO10P).

Każda z puszek jest wyposażona w miękką membranę wokół otworu wlotowego, która zapewnia stopień ochrony do IP66. Zaletą puszki z podwójnym zaciskiem termicznym jest możliwość wprowadzenia kilku przewodów do jednej ceramicznej listwy zaciskowej. Z kolei puszka z dodatkowym bezpiecznikiem dobrze sprawdzi się w sytuacji zagrożenia pożarowego dla dwóch linii zasilania, z których jedna nie jest odporna ogniowo. Bezpiecznik termiczny dołączony do kompletu umożliwia podłączenie dodatkowej linii zasilania do urządzeń, które w razie pożaru mogłyby zakłócić funkcjonowanie głównej linii. Bezpiecznik termiczny odcina dodatkową linię, gdy temperatura osiągnie poziom zagrażający podłączonym urządzeniom.

Puszka z podwójnym zaciskiem ceramicznym

Puszka z podwójnym zaciskiem ceramicznym

Puszka do przewodów przesyłu danych

Puszka do przewodów przesyłu danych

Każde opakowanie zawiera wszystkie części potrzebne do złożenia, instalacji oraz montażu naściennego puszki. Puszki zrobione są z materiału bezhalogenowego w kolorze pomarańczowym. Odporność ogniową prduktów określają następujące normy: E90, P 90-R, PS 90 (E30, P30-R, PS 30 dla konfiguracji 2PO6 i 2PO10).

Puszka wyposażona w bezpiecznik termiczny

Puszka wyposażona w bezpiecznik termiczny

Wymiana oferty

Część puszek KSK PO zastępuje dotychczasowe typy puszek PO z oferty Kopos:
• KSK 100 PO w miejsce modelu 8110 PO6-
• KSK 125 PO10 w miejsce modelu 8117 PO10
• KSK 175 PO16 w miejsce modelu 8117 PO16
• KSK 175 DPO i KSK 125 DPO w miejsce modeli 8117 DPO.
Więcej danych dotyczących nowych produktów zamieszczono na stronie internetowej www.kopos.pl. Informacji udziela także Dział Handlowy firmy.

Opracowano na podstawie
materiałów firmy Kopos Elektro

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas