Facebook

Osram zaprosił na konferencję o LED-ach

23 czerwca w restauracji Atelier Amaro w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe zorganizowane przez firmę Osram. Celem wydarzenia było omówienie sytuacji na globalnym i polskim rynku oświetlenia LED oraz prezentacja nowego rozwiązania firmy Osram – systemu oświetlenia Lightify. W pierwszej części spotkania eksperci Osram omówili kierunki zmian, jakie zachodzą na całym świecie w branży oświetlenia.
Firma przewiduje, że do 2020 roku wartość globalnego rynku oświetleniowego sięgnie ponad 110 mld euro, z czego około 66% przypadnie na technologię LED. Przedstawiciele Osram zwrócili także uwagę na zmieniającą się rolę oświetlenia w codziennym życiu i jego wpływ na energooszczędność, bezpieczeństwo, procesy społeczne i komunikacyjne. Jednocześnie firma wskazała na oświetlenie półprzewodnikowe (LED), jako technologię, która zdominuje branżę już w niedalekiej przyszłości.
W kolejnej części uczestnicy zapoznali się z głównymi aspektami technologii LED. Firma Osram podkreśla, że w przypadku źródeł i systemów LED konieczna jest dbałość o jak najwyższą jakość produktów. Uczestnicy otrzymali praktyczne wskazówki, w jaki sposób odróżnić rozwiązania efektywne i trwałe od wyrobów złej jakości – często pojawiających się na polskich półkach sklepowych. Firma przedstawiła też swój najnowszy produkt – zestawy oświetleniowe Lightify. Dzięki integracji lamp i opraw LED z aplikacją na smartfon lub tablet, wszystkimi źródłami światła w systemie Lightify steruje się zdalnie, bez względu na miejsce ich lokalizacji.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas