Facebook

LUG nie zwalnia tempa mimo koronawirusa

Oświetleniowa spółka podkreśla, że mimo panującej obecnie trudnej sytuacji utrzymuje ciągłość produkcji i realizuje dostawy.

 – Obecna sytuacja wynikająca z dynamicznego postępowania epidemii wirusa 2019-nCoV (COVID-19) wymaga od nas zdecydowanych działań i wdrażania rozwiązań mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz utrzymanie niezakłóconego funkcjonowania naszej firmy – czytamy w komunikacie LUG.

Spółka podkreśla, że podjęła odpowiednie kroki, które zapewniają kontynuowanie działalności na niezmiennym poziomie, dbając jednocześnie o zdrowie i bezpieczeństwo całego zespołu oraz osób z bezpośrednio z nim współpracujących.

Cały czas dokładamy wszelkich starań w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych, i ich realizacji zgodnie z założonym planem. Jesteśmy gotowi na przyjęcie kolejnych zleceń i produkcję w uzgodnionych terminach. W trybie ciągłym realizujemy dostawy. W tym celu wprowadziliśmy dodatkowe środki ochrony zarówno dla wszystkich członków naszego zespołu, jak i osób z zewnątrz z nami współpracujących. Wdrożyliśmy procedury pozwalające nam na zachowanie łańcucha dostaw, a dzięki optymalizacji pracy personelu produkcyjnego i zmniejszeniu zagęszczenia pracowników gwarantujemy ciągłość produkcyjną i bezpieczeństwo na linii – informuje LUG.

Zdecydowana większość zespołu administracyjnego spółki pracuje w trybie zdalnym, a kontrahenci i partnerzy mogą kontaktować się z przedstawicielami firmy w formie wideokonferencji.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas