Facebook

Astor: 5 lat gwarancji na produkty GE Intelligent Platforms

Od 1 października wszystkie produkty serii PACSystems RX3i oraz panele operatorskie QuickPanel+ dostarczane przez firmę Astor standardowo objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Jak podkreśla krakowska spółka, wydłużenie okresu gwarancji do 60 miesięcy jest świadectwem wysokiej jakości i niezawodności sprzętu dostarczanego przez GE Intelligent Platforms.

Dotychczas niewielu producentów sterowników czy paneli mogło zaproponować klientom okres gwarancyjny dłuższy niż 24 czy 36 miesięcy. Firma GE Intelligent Platforms wraz z firmą Astor wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i podkreślając niezawodną jakość swoich produktów, oferuje 60 miesięcy. Jednym z kluczowych aspektów branych pod uwagę przez klientów podczas wyboru sprzętu jest czas bezawaryjnej pracy systemu. Teraz klienci mają pewność, że inwestują we właściwe, sprawdzone rozwiązania gwarantujące długi, bezawaryjny okres eksploatacji – podkreśla Piotr Adamczyk, menedżer produktów GE w firmie Astor.

Kontrolery PACSystems RX3i

Kontrolery serii RX3i to modułowy system sterowania przeznaczony dla średnich i dużych aplikacji przemysłowych. W ofercie GE seria ta dostępna jest od ponad 10 lat i przez ten czas swoją wysoką niezawodność potwierdziła na tysiącach obiektów przemysłowych w Polsce i na świecie.

Wykorzystywana jest przede wszystkim w branży energetycznej, chemicznej, górniczej, hutniczej oraz wod-kan. Seria RX3i wykorzystuje najnowsze technologie spotykane obecnie w automatyce w zakresie bezpieczeństwa, redundancji oraz komunikacji i jest jednocześnie bezpośrednim następcą sterowników serii 90-30. Daje to użytkownikom starszych systemów możliwość bardzo atrakcyjnej migracji do PACSystems, pozwalając wykorzystać posiadane elementy i ograniczyć koszty.

Panele operatorskie QuickPanel+

QuickPanel+ to nowa seria paneli operatorskich od GE Intelligent Platforms zapewniającej wyższą wydajność dającą nowe możliwości w zakresie wizualizacji, sterowania oraz efektywnej i intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych. Jest bezpośrednim następcą znanych i popularnych QuickPanel CE i pozwala na wykorzystanie aplikacji wizualizacyjnych przygotowanych na starsze serie urządzeń. QuickPanel+ to nowa jakość obsługi: wysoka rozdzielczość, ekrany LED, matryca pojemnościowa z obsługą multi-touch oraz rozbudowane opcje komunikacyjne i multimedialne.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas