FacebookGoogle+

Zmiany w zarządzie Fega Poland

Jak poinformował zarząd W.EG Polska 19 sierpnia 2016 roku Paweł Jaworski przestał być członkiem zarządu firmy Fega Poland Sp. z o.o., jednej z dwóch polskich spółek operacyjnych należących do Grupy Würth. Nowi członkowie zarządu to Magdalena Piszczek i Ryszard D’Antoni.

Bieżące zarządzanie spółką będzie pozostawać w rękach Magdaleny Piszczek, będącej dyrektorem finansowym Fega Poland i odpowiadającej za finanse innych spółek grupy W.EG w sąsiednich krajach oraz dyrektora handlowego Krzysztofa Kuchcińskiego. Ryszard D’Antoni będzie, tak jak dotychczas, sprawował bliski nadzór właścicielski i służył wszelką pomocą, również w sprawach bieżących.

W komunikacie W.EG Polska poinformowano, iż sytuacja taka będzie trwała do momentu zatrudnienia osoby, która będzie nowym szefem firmy i weźmie pełną odpowiedzialność za transformację Fega Polska w nowoczesną firmę dystrybucyjną. Zarządy W.EG CEE oraz W.EG Polska uczynią wszystko, aby proces zmian doprowadził do wzmocnienia Spółki i jej rozwoju już w najbliższych miesiącach. Spółka, z punktu widzenia klientów, będzie funkcjonować od strony technicznej tak jak dotąd.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas