FacebookGoogle+

International Wire otrzymał wyróżnienie od Delphi

International Wire Group (IWG) otrzymała od Delhi Nagrodę Pinnacle za Doskonałość Dostawcy. Firma została wyróżniona za wkład w kulturę Excellence Delphi i zaangażowanie w jakość, wartość i wydajność. Wyróżnienie zostało wręczone w centrali Delphi w Krakowie.

Otrzymanie tej nagrody jest dowodem na zaangażowanie International Wire Group w wyjątkową obsługę klienta i trwałą ciągłą poprawę. Chcę podziękować i pogratulować zespołowi International Wire Group tego prestiżowego osiągnięcia. Delphi jest kluczowym klientem zarówno dla naszych firm z Ameryki Północnej, jak i Europy. Oczekuję dalszego umocnienia relacji Delphi-IWG, przy jednoczesnym rozwijaniu naszych firm – oznajmia Edwin J. Flynn, prezes International Wire Group Holdings. Nagrodę w imieniu firmy odbierał Emanuele Carabelli, prezes IWG European Division.

International Wire zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów z drutu (z czerwonej miedzi oraz miedzi cynowanej) oraz produkcją szyn elastycznych z pasków miedzi, połączeń giętkich, plecionek i boczników. Rozwiązania firmy znajdują zastosowanie w branży elektrotechnicznej.

Delphi Corporation to przedsiębiorstwo powstałe ze struktur General Motors. Jest jednym z największych producentów części dla przemysłu samochodowego.

Aktualności

Notowania – GIE

Wyniki GUS

Archiwum

Elektrosystemy

Śledź nas